Jazar Трајни Хром Молибден Челик Универзална Чекан Воздушен Удар Chipping Битови Алатка, Длето Сет, Круг месо тело за Ѕидот за Дупчење Бетон Уривање
Свеж

Jazar Трајни Хром Молибден Челик Универзална Чекан Воздушен Удар Chipping Битови Алатка, Длето Сет, Круг месо

DEN 1205.52

Достапно е за нарачката

3pcs екстра долг месо тело на различен облик воздух чекан, длето, под услов потребите на различни работни места.Универзална големина, 10cm круг месо тело chisels се погодни за 150/190/250 воздух чекан.Идеален за ѕидот и конкретни уривање, тврда површина се растури, chiseling и отстранување на заварување места, рѓа, хардвер сечење, дупчење и така натаму.Одличен квалитет на воздух чекан, длето, тоа може да се користи со пневматски алатка.Направени од премиум хром молибден челик, висока цврстина и долг животен век.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.