Храна за Складирање Сад-Премија Пластични Храна Контејнер-Чувајте Храна Максимум Време Свежо-Носат Храна Насекаде-3 Пакети Храна за Складирање Плоштад-BPA-Free Пласти
Свеж

Храна за Складирање Сад-Премија Пластични Храна Контејнер-Чувајте Храна Максимум Време Свежо-Носат Храна Насекаде-3

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

Лесно Да се Отстрани Капакот Или Стави Капакот На, не мора да научат нешто или притиснете било кое копче за да го користите овој сад.Капакот е сосема во ред да се стави под садот, ако имате отстранети капакот се надвор.Сепак, нашето производство е сосема лесен за употреба!Може да се стави сендвичи, колачиња, салата, овошје или било кој друг вид на храна, во овие контејнери Тоа целосно ќе ви помагаат да чувате храната свежа во максимум време.Може да се стави оваа пластика храна контејнер каде било, тоа е апсолутно лесен за употреба и удобен.Ние не многу тестови, и ние исто така сме сигурни дека тоа ќе бидат соодветни за да се стави во вашиот ранец. 【Одличен Дизајн】Добиете Содржината во Храна Контејнер во Една Секунда, Без Отстранување на Капакот!.Тоа ќе се избегне губење на капакот. 【Ги зачувате Сите Вид На Храна Ќе Љубов】Оваа Пластика Храна Контејнер за Складирање Ќе биде Најдобар Избор За индукција, кабинет за складирање, занает и така натаму.Тоа ќе биде добро за сите возрасти!Може да се стави во машина за миење садови непосредно по користење на тоа, ние прилично сигурни дека работи совршено со dashwasher Микробранова е Дефинитивно во РЕД со оваа Храна Чување на Сад. 【Да зачувате Простор】Оваа Храна за Складирање Ќе биде во можност да Пластовидно да се Стави На било Каде, 3 Пакети вкупно Може да биде во Можност да се Стави Како Еден!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.