PS4 Мини Звучници со Gamepad (Црвено) од HORI - Официјално Лиценцирани од страна на Sony
Свеж

PS4 Мини Звучници со Gamepad (Црвено) од HORI - Официјално Лиценцирани од страна на Sony

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

40% помал од Dualshock4 безжичен Контролер.Лесно контрола со сите есенцијални контроли.Plug-and-play со 10ft кабел.Компатибилен со повеќето PS4 игри.Официјално лиценцирани од страна на Sony Интерактивна Забава ДОО.Изграден за млади играчи, на официјално лиценцирани Мини Звучници со Gamepad за PS4 системи е дизајниран да се вклопуваат помали раце додека обезбедување на истата голем гејминг искуство што се очекуваат со PS4 системи.Започнете со поголем библиотека на семејството-пријателски игри, како што го учат и растат како гејмер.Со двојно аналогни стапови, предизвикувачи и модифицирани touch pad функции, овој контролер има сите основни функции потребни за да се игра повеќето PS4 игри.Изграден за лесно, plug-and-play компатибилност, овој жичен контролер никогаш не треба да биде обвинет за да се добие што започна, брзо и да ви во играта.Одлична за домашни игра, Мини Звучници со Gamepad отвора игри на целото семејство.Не се вклучени следниве услуги напредни функции, дека Dual Shock4 безжичен контролер нуди - светло бар, стерео џек за слушалки, звучници, dual мотори, и сензор за движење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.