EvaGO 50 Парчиња СТП Кожа рачно изработени Ознака Етикета рачно изработени Ознаки Копчето со Дупки Врежана Ознака Разубавувањето Поврзана DIY за Накит Изработка на Рак
Свеж

EvaGO 50 Парчиња СТП Кожа рачно изработени Ознака Етикета рачно изработени Ознаки Копчето со Дупки Врежана Ознака

DEN 770.40

Достапно е за нарачката

Материјал : рачно изработени Ознака Етикета Направен од висок квалитет на Полиуретан Faux Кожа, мека и издржливи.На СТП Кожа Етикета големина : 5x2cm.Боја : кафена; вкупно 50 парчиња, секој стил 10 парчиња.Одлично за Накит Правење Занаети, Накит поправка, Шиење Облека Декорација и други рачно изработени проекти, како што шиење крпеница, торба, паричник, чанта, кукла крпа и повеќе.Пакетот вклучува : 50 Парчиња кожа рачно изработени Ознака Етикета.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.