rosenice да се Шие На Прилепува Копчиња Метал Прилепува сврзувачки елементи Притиснете Studs Копчиња 50 Поставува Месинг сврзувачки елементи DIY Занает Додаток (15mm-Сребро)
Свеж

rosenice да се Шие На Прилепува Копчиња Метал Прилепува сврзувачки елементи Притиснете Studs Копчиња 50 Поставува

DEN 945.60

Достапно е за нарачката

Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА - Направен од висок квалитет на месинг материјал, мала тежина, убаво и практично.ELECTROPLATING ПРОЦЕС на Донесување electroplating процес, не штети, безбедно и трајно да ја користите.ПОГОДЕН ЕЛАСТИЧНОСТ - Погоден еластичност, едноставно краток дизајн, 2 делови може да тесно се вклопуваат заедно.СОВРШЕН ТОКА - Совршен копчиња, исклучителна технологија на обработка, 4 дупки во прилепува копчиња за цврсто за шиење.ШИРОКО АПЛИКАЦИИ - Идеален за шиење прибор, погоден за волнени overcoat, грб, надолу јакна, јакна, трикотажа и слично.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.