4 Пакет Црна Контрола на Копчиња Замена со 12 Адаптери за Печка/ Шпоретот/ Range
Свеж

4 Пакет Црна Контрола на Копчиња Замена со 12 Адаптери за Печка/ Шпоретот/ Range

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Адаптер големина : постојат 12 парчиња адаптери во 2 различни стилови, 4 долго и 8 краток.Внатрешен дијаметар на краток адаптер мерки за прибл. 6 mm/ 0.24 инчен а висината е 14 mm/ 0.55 инчен; внатрешен дијаметар на долго адаптер мерки за прибл. 8 mm/ 0.31 инчен а висината е 26 mm/ 1.02 инч.Лесен за инсталација и секојдневна употреба;ве Молиме да се разгледа големината внимателно.Knob големина : доаѓа со 4 парчиња иста големина контрола на копчиња.И контрола knob е надворешниот дијаметар мерки за прибл. 1.54 инчен/ 39 mm; внатрешен дијаметар на knob прибл. 0.43 инчен/ 11 мм.Ве молиме бидете сигурни дека вметнете големина (0.43 инчен/ 11 mm внатрешен дијаметар) е соодветен за вашата машина пред купување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.