120 Поставува 3 Големини Шие Snap Копчиња Метал Snap Fastener Копчињата, Притиснете го Копчето за Шиење Облека и Сребрена (8мм 10мм 13mm)
Свеж

120 Поставува 3 Големини Шие Snap Копчиња Метал Snap Fastener Копчињата, Притиснете го Копчето за Шиење Облека

DEN 155.76

Достапно е за нарачката

【Количество】 120 поставува snap копчиња, вклучуваат 50 поставува дијаметар е 8мм ,50 поставува дијаметар е 10мм и 20 поставува дијаметар е 13mm snap копчиња. 【Материјал】 направени од не 'Рѓосувачки челик, кој е тешко, здрав и не е лесно да се добие ерозија и' рѓа, со мазна површина, погодно за да можете да ја користите во секојдневниот живот,се збогати вашиот комплет за шиење. 【Боја】Сребрен тон.лесно maching вашата облека за зимски или летен woollen џемпер,отворено јакна или капут,cardis,бебето спие опрема,ќебе или наместо на прстен прилепува. 【Широк опфат на употреба】3 големини група пакување голема количина погодна за многу облека и занает парчиња, како што се јакни, фармерки, кошули, windbreakers и така натаму, што е природна замена и многу корисни точка дома,да се шие на snap ќе ви помогнат многу за вашиот дом работа. 【Лесен за употреба】Snap сврзувачки елементи групи се лесни за употреба и ефективна сврзувачки елементи и за било шиење проектот,2 делови може да се тока заедно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.