E-Uli 100 ја Поставува Шие-на Прес-Studs Метал Бакар Snap Fastener Копчињата, Притиснете го Копчето за Шиење Облека,Blace и Сребрена, (0.47 ВО 12 mm)
Свеж

E-Uli 100 ја Поставува Шие-на Прес-Studs Метал Бакар Snap Fastener Копчињата, Притиснете го Копчето за Шиење

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

❤️Спецификации : Притиснете го Копчето дијаметар на секој snap копчето е 0.47 ИНЧЕН /12 mm, нормална големина, може да се шие на нив, на чанти, облека, капи .и така натаму, невидливи и може да се формира природен затворање лесно. ❤️Дизајн : секој snap копчето содржи 2 делови, на предниот дел и задниот дел, многу лесно за инсталација, и овие 2 дела може да тока заедно која може да работи како сврзувачки елементи и за било шиење проект. ❤️Материјал : направен од бакар, што е тешко, здрав и не е лесно да се добие ерозија и ' рѓа, со мазна површина, погодно за вас да се користи во секојдневниот живот. ❤️Широк опфат на употреба : погоден за многу облека и занает парчиња, како што се јакни, фармерки, кошули, windbreakers и така натаму, што е природна замена и многу корисни објект дома. ❤️Количина : 100 ја поставува snap копчиња, вклучуваат 50 поставува црна snap копчиња и 50 поставува сребрена snap копчиња, голема количина за да можете да ја користите; Боја : црна и сребрена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.