WiYould 10 Кинески Парови Јазли Жаба Копчиња за Затворање Јазли Шиење Копчиња сврзувачки елементи за Cheongsam Танг Одговараат Шамија Cardigan Џемпер Наметка Палта Костими за ?
Свеж

WiYould 10 Кинески Парови Јазли Жаба Копчиња за Затворање Јазли Шиење Копчиња сврзувачки елементи за Cheongsam

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Количина : 10 Пара Кинески Жаба копчиња за затворање.Материјал : направен од квалитетот полиестер.Големина : 8x3cm; Боја : црна.Дизајн : двоен пет јамка, кинески јазли стил.Примена : овие копчиња за шиење погоден за кејп, наметка, џемпер, јакна, шамија, стегање и секојдневниот на модата; идеален подарок избор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.