Blutoget 4-Pack Црна Универзална Контрола на Копчиња со 12 Адаптери - Компатибилен за Рерна Шпоретот Опсег
Свеж

Blutoget 4-Pack Црна Универзална Контрола на Копчиња со 12 Адаптери - Компатибилен за Рерна Шпоретот Опсег

DEN 751.20

Достапно е за нарачката

✅【ЦРНА КОНТРОЛА SWITCH KNOB】 : Црна Универзална Контрола на Копчиња Замена совршено се совпаѓа црна печка, печка или печка.Црна Спектар Копчиња се направени од издржлив тешко ABS со добар квалитет и долг животен век, повеќе тестови, дизајн повеќе трајни и стабилни, голема трајност и висока компатибилност.Се гарантира висок квалитет и да потрошат најмалку пари. ✅【ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ】 : Вклучуваат 4 парчиња Црна Универзална Контрола на Копчиња Замена,постојат 12 парчиња адаптери ,2 различни стилови, 4 долго и 8 краток.Адаптери кои се движат околу 1/4" на 1/3" (6mm - 8мм) внатре дијаметар "D" постови (D внатрешен дијаметар 0.18/0.25).Црна Печка Контрола Switch Knob направени од високо квалитетна ABS пластика.Светлина, силни и издржливи.Ве молиме да користите мерења за да се утврди дали овие ќе одговара на вашите специфични потреби. ✅【BLUTOGET КВАЛИТЕТ】 : На Blutoget Црна Универзална Контрола на Копчиња замена е тестиран од страна на трајни висок квалитет на материјалите и производителите.Иако тоа не е ОЕМ, барањата за квалитет се исти.Висок квалитет, добра цена, со голема брзина службен логистика.Едноставна инсталација заштедува време и труд. ✅【ЗАМЕНА на ДЕЛ Не.】 : На Blutoget Црна Универзална Контрола на Копчиња замена Има добар дизајн, погоден за повеќето гас и електрични шпорети и печки.Ве молиме имајте во предвид : големината на вашиот печка или печка оска треба да одговара на "Д" колона на внатрешниот дијаметар на нашата контрола knob, а вие само може да го користиме во овој случај; ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купат.Не се погодни за скара или греалка. ✅【90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА】 : Blutoget Црна Универзална Контрола на Копчиња замена е направен од врвен квалитет материјал, поддржува 90 ДЕНА враќање и замена.Ние и ветуваме да се осигура вашата апсолутно задоволство со секое купување.Ризик шопинг, Ако имате било какви квалитет проблем во текот на гарантниот период, ве молиме контактирајте со сервисот во времето.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.Задоволството на клиентите е нашиот неуморен извршување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.