1 Пакет За Коса Зацврстување Чешел Фризерски Стилизирање На Косата Straightener V Облик На Директно Чешел Боја Случаен Избор
Свеж

1 Пакет За Коса Зацврстување Чешел Фризерски Стилизирање На Косата Straightener V Облик На Директно Чешел Боја

DEN 160.56

Достапно е за нарачката

DIY стилови на косата во секунди,Едноставна операција, траен облик.Погоден за секојдневниот живот, партија и така натаму.може да ви помогне да плетенка на сите видови на гроздобер коса стил лесно.Пакет се Вклучени : 1 x V облик на чешел.Големина : Прибл.25x3.7cm.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.