ЗЕВС 7.5 рачно изработени Голем Чешел Косата, Не-Статички Ацетат, Анти-Финтата (Традиционалните) - Y11
Свеж

ЗЕВС 7.5 рачно изработени Голем Чешел Косата, Не-Статички Ацетат, Анти-Финтата (Традиционалните) - Y11

DEN 238.80

Достапно е за нарачката

Бидете сигурни дека ќе се грижи за вашата коса и да ги користат најдобрите!.Нашите Целулоза Ацетат чешли се супер издржлив и флексибилно обезбедување на вас со подолго користење.ЦЕЛУЛОЗА АЦЕТАТ : Нашиот рачно изработени Чешли биле создадени користејќи листови на оваа растителна основа материјал давајќи ни нафта и пластични слободна алтернатива.Оваа чешел косата ви овозможува да ги чувате секоја педа на вашата коса во добра форма.Тоа е најдоброто од двата светови во еден висок квалитет на чешел.На Чешли се виде-се намали и рака полиран со заоблени совети, обезбедување со што непречено и нула бесплатно помине низ вашата коса.Не помине на нашиот квалитет чешел косата и се решат за нешто поефтино.Двете страни на забите се заоблени и да ви обезбеди со нула бесплатно помине.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.