Скалпот Апликатори Чешел, Раст на Косата Масло Скалпот Чешел Скалпот Massagers Апликатори Коса Комп, Одговараат за Етерични Масла, Миноксидилот, се со Коса Реставратор
Свеж

Скалпот Апликатори Чешел, Раст на Косата Масло Скалпот Чешел Скалпот Massagers Апликатори Коса Комп, Одговараат

DEN 669.60

Достапно е за нарачката

✿Прекрасен малку скалпот апликатори чешел.Тоа е толку лесно да се користи и прави примена на етерични масла многу помалку неуредна и побрзо.Вие не треба да се добие било масло на вашите раце и Вие не сте добивање на тоа сите во текот на вашата коса. ✿На косата, скалпот massager чешел е совршено дизајниран со тркалање на топката, Тоа може да масажа на вашиот скалп повеќе удобно, и да се обезбеди дека течноста се нанесува рамномерно.Етерични масла или губење на growthed течност може да се додаде во чешел четка, 30ml голем капацитет доволно да ги задоволи вашата потреба. ✿Едноставен и лесен за користење скалпот чешел апликација, да пополнат апликатори, само застанете на rubberized капа и истурете во серум, масло, или она што ви се случува да се биде со користење потоа затворете го направите резервна копија.Тоа има заштитна маска за дното па се заштити prongs кога не е во употреба. ✿Водоотпорен и целото тело мие косата со чешел апликатори, тоа е погоден за миење во било температура, и производот не ќе бидат деформирани.Го чисти скалпот haire чешел има кука дизајн, кој може да се спушти слушалката и се става по употребата, што е многу чиста и не е лесно да се изгуби. ✿Скалпот чешел апликатори ги зачувате вашите скапи раст на косата нафта и esstial нафта, итн., и делува директно на коренот на косата и скалпот, што е повеќе пригоден, повеќе економски и поефикасни.Во исто време, да им даде на вашиот шеф удобно масажа.Скалпот Апликатори Чешел ги зачувате вашите скапи коса реставратор на нафта, и да дејствува директно на коренот на косата и скалпот, што е повеќе пригоден, повеќе економски и поефикасни.Во исто време, да им даде на вашиот шеф удобно масажа.Состојба : Сосема Нов Материјал : Алуминиум&ABS Максимален Капацитет : 30ml Пакет : 1 x Скалпот Апликатори Comb2 x 3ml Pipette.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.