Myhsmooth Zb-yb-мт Широк Заб рачно изработени мост Нема Статични Црна Бивол Рог Чешел со Violetwood Рачка (Заокружен)
Свеж

Myhsmooth Zb-yb-мт Широк Заб рачно изработени мост Нема Статични Црна Бивол Рог Чешел со Violetwood Рачка (Заокружен)

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Чешел заби беа направени од природни црна бивол рог;чешел рачка беше направена од убави Violetwood.Чешел заби содржат природни протеини, и како таков може да го запре главоболки, чешање и губење на косата.Природни Violetwood арома и рафинирани бивол рог заби помогне да се намали напнатоста и да ја стимулира скалпот, одлична за масажа.Висок квалитет на природен црна бивол рог забите,нема да финтата коса & мост Нема Статични.Големина : 7"*1.8"*0.63".Премиум квалитет на коса и чешел, со одлична услуга по продажбата, совршен за kinki.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.