Дрвени Чешел за Жените [Подарок Кутија] - LilyComb мост Нема Статични Сандаловина Дрво Косата со Чешел со Рачка за Кадрава и Права Коса - Роденденски Подарок за Пријател,
Свеж

Дрвени Чешел за Жените [Подарок Кутија] - LilyComb мост Нема Статични Сандаловина Дрво Косата со Чешел со Рачка

DEN 289.68

Достапно е за нарачката

【Премија за зелена сандаловина со слабо мирис】 : Ова дрвени чешел е направен од 100% природни премија за зелена сандаловина.Долго-траен карактеристична слабо мирис може да ви помогне да се освежи и да се релаксираат.Долготрајната употреба на тоа може да помогне да се направи вашата коса сјајна и да се намали сплит завршува. 【Прекрасни природни дрво жито и боја】 : Секое чешел има свои уникатни жито и тоа е неверојатно да се види бојата се менува и зелена кога се изложени на сонце. 【Голема детали дефинирате голема чешел】 : Секој дрвени чешел е направен од цела парче зелена сандаловина; Згусне брановидна мазна рачка за удобен зафат; и-мери заб јаз, внимателно рака-полиран заоблени ритам и совет; Нема snags, мост Нема статични, Не frizz, совршен за двете кадрава коса и права коса. 【Не само чешел, но, исто така, дело на уметноста】 : 36 чекори на процесот, направени од страна на Кинеската традиционална дрво чешел изработка, која има повеќе од 4000 години на историјата. 【Идеален како подарок】 : Кинески дрвени чешел ја изразува смислата на љубов, здравје и среќа и тоа е одличен избор, како подароци за членовите на семејството, љубовници и пријатели на различни прилики, вклучувајќи го и денот на благодарноста, Божик, Нова година, за Роденден, Свадба Годишнина, Денот на Вљубените, Мајки " Ден и така натаму.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.