Косата Clippers за Мажи Cordless Професионално Тело groomer Тример со 2 Акумулатори Фризура Берберот Тример за Полнење за Мажи/Kids/Бебе/Берберот Коса trimmers
Свеж

Косата Clippers за Мажи Cordless Професионално Тело groomer Тример со 2 Акумулатори Фризура Берберот Тример

DEN 664.56

Достапно е за нарачката

1.Титаниум сечилото комбинирање со керамички подвижен нож за ефикасна и долгорочно сечење.На титаниум сечилото на косата clipper нема да се rusty.Тоа секогаш води остра и обезбедува висока издржливост. 2.со 2 литиум-јон батерии.2 батерии обезбедува до 10 часа на постојана перформанси по 3h-5h целосна брзо полнење со USB.Батеријата е заменливи. 3.Ниски вибрации & ниско ниво на бучава.Моќен мотор го прави косата тример се кандидира на ниски вибрации, што го прави полесно да се справи со тоа.Ултра-тивка дизајн за да се ослободи од работната бучава. 4.Прецизна должина контрола. 5 прецизна должина контрола(0.8 mm-2mm) и 2. упатство чешли (1/8"&1/4",3/8"&1/2" чистење гарда ), овозможува повеќе сечење должини. 5.1 година гаранција.1 година гаранција за професионална Коса Clipper.Само да не контактирате за ако не сте задоволни и ние ќе нуди 100% задоволство sulotion за вас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Wahl Коса Clipper Комплет
Свеж
Wahl Коса Clipper Комплет
Достапно е за нарачката
DEN 1438.80
Оценка на купувачите: