Andis Професионални Cordless Завист Литиум-Јонска Висока-Брзо Прилагодливи Сечилото Clipper со BeauWis Сечилото Четка, Сребро.
Свеж

Andis Професионални Cordless Завист Литиум-Јонска Висока-Брзо Прилагодливи Сечилото Clipper со BeauWis Сечилото

DEN 2292.00

Достапно е за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 9 прилог чешли вклучени 0 (1/16") 15mm, 1 (1/8") 3мм, 2 (1/4") 6mm, 3 (3/8")10мм, 4 (1/2") 13mm, 5 (5/8") 16 мм, 6 (3/4") 19mm, 7 (7/8") 2.2 mm, 8 (1") 25mm.Работи до два часа за целосно полнење.Вкупната тежина е помала од 10 мл.Прилагодливи сечилото 000 до 1 без јаз.Со Beau Wis Сечилото Четка Вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.