Виолетова Бубамара 12 Бои Косата Креда за Девојки со Сјајот Тетоважи + Тело Сјај - Привремена Боја на Косата за Децата & Тинејџерите, Лесно да се Примени & Миење - Одлич
Свеж

Виолетова Бубамара 12 Бои Косата Креда за Девојки со Сјајот Тетоважи + Тело Сјај - Привремена Боја на Косата

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Привремен тренди боја на коса и тело сјајот плус тетоважи!!Дванаесет коса креда пенкала вклучени во секој комплет.Плус, ние го вклучите 1 лист привремен сјајот тетоважи и сјајот & четка да ги применуваат.Исто така, 1 тенџере тело сјајот, на апликатори стапче и чешел за да се обезбеди убава боја!.Безбеден за деца!Употреба на косата или на кожата!Овие привремено губење на креда пенкала може безбедно да се користи на косата или како се соочуваат со боја!Се создаде било забавно изгледа вашата фантазија соништа up!.Неверојатен подарок!!Забава и популарни подарок за децата, на нивниот роденден, како Божиќ подарок, порибување stuffer, за Велигден кошеви, или само затоа што!.Мие надвор лесно!!Неверојатна да се имаат на располагање за playdates, партии, carnivals, дождливите денови, луди коса дена во училиште или камп, ноќта на Вештерките и повеќе.Не грижи за украсување деца' косата и се соочува како тоа ќе миење со сапун/ шампон кога ќе завршиш!.Работи на сите бои косата!!Косата Креда бои може да изгледаат малку различни во различни бои косата и текстури, но ќе работат на сите коса, и апликатори стапче го прави многу полесно да се применува износот на Косата Креда потребни за потемна коса нијанси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.