Eleoption Кошарка Спорт Топката Носителот Рака Ноктот
Свеж

Eleoption Кошарка Спорт Топката Носителот Рака Ноктот

DEN 1384.80

Достапно е за нарачката

Кул решение за чување и организирање кошарка во гаража, или прикажување на autographed топки во канцеларија, бар, ден или шкафче соба.Топката Ноктот дизајн е флексибилен за да зафат кошарка или да се прикаже на екранот на вашиот ѕид.Кошарка носителот може да се приспособат на 28 1/2 до 29 1/2 инчи во обемот.Вклучува хардвер за монтажа на base или дрво површина, и може да се качи на таванот за дури и повеќе креативни екранот. 30 дена гаранција за парите назад!.Големина : 23*17.5*23 CM.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Најк mens Air Max Факел 4
Свеж
Најк mens Air Max Факел 4
Достапно е за нарачката
DEN 2159.76
Оценка на купувачите:

Најк mens Air Max Факел 4
Свеж
Најк mens Air Max Факел 4
Достапно е за нарачката
DEN 2159.76
Оценка на купувачите: