Atv настана WATERCRAFTSR Врежани Гел Стил Костец ЖОЛТА QUAD ЈАМАХА KAWASAKI ПОЛАРИС SEADOO BOMBARDIER ЏЕТ СКИ НАДЗОРНИК RECON RINCON Брутална Сила Prairie BRUIN GRIZZLY KODIAK(7/8 ДВЕТЕ страни)
Свеж

Atv настана WATERCRAFTSR Врежани Гел Стил Костец ЖОЛТА QUAD ЈАМАХА KAWASAKI ПОЛАРИС SEADOO BOMBARDIER ЏЕТ СКИ

DEN 258.96

Достапно е за нарачката

Состојба : 100% сосема нов Резервни Производи.Модерен, стилски, трајни и функционална.Подобрете го изгледот на вашиот мотор со овие обичај рака костец.Чувствува многу удобно handlebar поставува ракување.Дупка со дијаметар : Левата страна 22mm (7/8") , Десната Страна : 22mm (7/8").Карактеристики : Состојба : 100% сосема нов Резервни Производи Модерен, стилски, трајни и функционално Подобрување на изгледот на вашиот мотор со овие обичај рака костец Флексибилни опфаќа, која одговара на вашата дланка, се лизга шок апсорпција Чувствува многу удобно handlebar поставува ракување За различни возење велосипед Не е лесно да исчезнат, Удобност, контрола, не лизгава раце, може да биде соодветно да се ослободат рака замор долго се вози Погоден за 22mm handlebar Спецификација : Боја : Исто како и сликата се прикажува Материјал : Гума Дупка со дијаметар : Левата страна 22mm (7/8") , Десната Страна : 22mm (7/8") Лесен за инсталација( Настава не се вклучени) Fitment : Универзална Одговара , , Suzuki, Kawasaki, Ducati и BMW Мотор.Делови на компатибилност е референца.Ве молиме да се провери и потврди оваа точка ќе се вклопи во вашиот мотоцикл пред да купите.CBR600 RR CBR1000 RR F1 F2 F3 F4 F4i F5 CBR600 RC51 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 599 600 919 MSX125 итн.Спортски Велосипед ( CBR 1000 RR / 6000 RR ..) Спортски Велосипед ( 600 F4i / 954 / 929 / 919 / 900 / VRF / RVF ..) Улица Велосипед ( БЛАГАЈНИЧКИ Серија / VTR Серија / Hornet Серија ..) Скутер (Рефлекс / Спирала ..) R1 Р3 R6 итн Спортски Велосипед ( YZF R1 / R6 / R7 / TZR ..) Улица Велосипед ( XJR Серија / FZ1 / FZ6 / Fazer / TDM Серија ..) Скутер ( T-Max, XP 500 / CP250 / YP250 ..) Kawasaki Спортски Велосипед (Нинџа ZX10 R / ZX9 R / ZX6 R / ZZR Серија ..) Kawasaki Улица Велосипед ( Z1000 / Z750 / ER6n / ER6f / ZRX ..) Suzuki GSXR 600 1000 750 HAYABUSA GSX1300 R TL1000 R итн Suzuki Спортски Велосипед ( GSX-R 1000 / 750 / 600 / Hayabusa ..) Suzuki Улица Велосипед ( Превод Серија / GSX Серија / GSR Серија / SV Серија ..) Suzuki Скутер ( Burgman / Skywave Серија ..) Ducati 888 849 851 749 898 1098 1198 итн Aprilia Спортски Велосипед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.