G2TUP Hurley е Лотарија Броеви Шминка Торба Изгубена ТВ Шоу сега ie Иницијатива Инспириран 4 8 15 16 23 42 Патент Торбичка (4 8 15 16 23 42 патент торба)
Свеж

G2TUP Hurley е Лотарија Броеви Шминка Торба Изгубена ТВ Шоу сега ie Иницијатива Инспириран 4 8 15 16 23 42 Патент

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

♥Оваа "4 8 15 16 23 42" сега ie симбол патент организатор е "Броеви" од загуба. ♥4, 8, 15, 16, 23 и 42 се Hurley е Лотарија Броеви од ТВ серијата " Изгубени!Не само што беа тие победа броеви, но броевите се појави повеќе пати во текот на Изгубени серија на островот.Ако сте Изгубени или Поп-Културата фан, ова е за вас и совршен подарок за семејство или пријатели. ♥ТВ Шоу ЗАБОРАВЕНА - Ова ИЗГУБЕНИ cluth го прави голем дар за ИЗГУБЕНИ фан!Оваа едноставна сега ie симбол дизајн треба да им помогне на секој вистински ИЗГУБЕНА ТВ шоу фан сеќавам на нивните омилени прикажи!Голем ИЗГУБЕНА ТВ шоу фан подарок!. ♥МАТЕРИЈАЛ : Изгубени ТВ Шоу Фан Подарок Патент Торбичка изработени од Платно и метал патент, Тоа е издржлив, водоотпорен, нечистотија-отпорни, лесен за чистење, лесни, меки и се еколошки. ♥Изгубена ТВ Шоу Сувенири zip кеса ДИМЕНЗИИ : должина : 23cm(9.05 инчен), ширина : 5cm(1.97 инчен), висина : 17cm(6.7 инчен).Доволно за да ги собере сите на вашите потреби : шминка, очила за сонце, лична карта, да се видиме, автомобил копчиња, пенкала, стрипови и книги.Боја : 4 8 15 16 23 42 патент торба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.