Козметички Торба Шминка toiletry Торба Афроамериканец Жена Патување Случај Организаторот за Жени
Свеж

Козметички Торба Шминка toiletry Торба Афроамериканец Жена Патување Случај Организаторот за Жени

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Димензија : 9x6.2x6.2 инчи.Пердув : Мал волумен и голем капацитет погоден за патување и бизнис патување.Оддел : 1 харди се справи со,1 голема главниот торба,1 патент мрежа и неколку циклуси внатре,повеќе погодно.Шема Дизајн : Единствени и различни модели се користат во овој шминка торба.Одличен подарок идеја за Роденден, Денот на Мајката и други манифестации.Надворешни Димензии : 9x6.2x6.2 инчи Капацитет : Овој козметички торба е пространа и тоа се вклопува шминка, лосиони, четки и други accoutrements ви треба.Тоа има рамно дно, со што се овозможува тоа да седат на еден шалтер или салон лесно.Тоа е направен од високо-квалитетен материјал,што го прави овој козметички случај лесно да се чисти.Неговиот патент е силен и издржлив.Постојат Неколку циклуси во внатрешноста,а тоа значи дека може да донесе доволно шминка четки со вас.Корисна рачка,лесни и исклучителна.Имаат шминка случај е навистина повеќе погодно за дома, на патување или биде Корисна рачка,лесни и исклучителна.Имаат шминка случај е навистина повеќе погодно за дома, на патување или да биде надвор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.