L'Oreal Париз нега на кожата Revitalift Анти-Навремено и Зацврстување Око Крем со Про Ретинол, Третман за Намалување на Темните Кругови, Мирис Слободни, 0.5 мл.
Свеж

L'Oreal Париз нега на кожата Revitalift Анти-Навремено и Зацврстување Око Крем со Про Ретинол, Третман за Намалување

DEN 270.00

Достапно е за нарачката

Анти-стареењето око крем : Revitalift Анти-Навремено и Зацврстување око крем третман крем се бори против брчките, фирми кожата и го намалува изгледот на темни кругови во 4 недели.Формулиран со про-ретинол, оваа анти-стареењето око крем не е мрсна, мирис слободни, Дерматолог тестирани за безбедност, Ophthalmologist тестирани за кротоста и е безбеден за контакт леќи wearers.Со Revitalift за Нега на Кожата можете да ги додадете на анти-стареењето корист за секој чекор на вашата нега на кожата; разлиствам со Revitalift лицето чистење, се третираат со Revitalift Око Крем и придавам влогови со Revitalift Анти-Навремено и Зацврстување Ден Крим.Го надополнува кожата со лицето крем : подарок за вашата кожа дневна доза на хидратација од Revitalift анти-навремено нега на кожата за да се обезбеди вашата кожа од суштинско значење влага да се задржи на кожата здрава.Го спарите со : Обидете се со Revitalift Анти-Навремено и Зацврстување заштитен фактор 25 Секојдневно се Соочуваат со Крем, анти-стареењето на лицето крем кој се бори против брчките, фирми и се противи знаци на стареење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Aveeno Moisturising Крем 500Ml
Свеж
Aveeno Moisturising Крем 500Ml
Достапно е за нарачката
DEN 641.76
Оценка на купувачите: