SMARTLINER Камионот Корито Солиден Гума Лагер Мат за Тојота Такома 2005-2021 со 5 ft Долго Кревет
Свеж

SMARTLINER Камионот Корито Солиден Гума Лагер Мат за Тојота Такома 2005-2021 со 5 ft Долго Кревет

DEN 2723.28

Достапно е за нарачката

Само Одговара на Екипажот / Двојна Кабина Модели со 5ft Кревет.Покриеност за кревет камион само.Анти-пропадна Површината за да се спречи товар оптоварување од лизгање.Врвот на линијата сите временски услови, дамка-отпорни, 100% без мирис заштита, што му дава на вашиот автомобил, комбе, камион, или SUV внатрешни работи од прва класа изгледа, додека за заштита на препродажба вредност.Обичај се вклопуваат и прецизност на мат заштитува вашите возила тепих на подот со запирање на spills и секаков друг хаос благодарение на облоги зголеми и зајакне усна.Текстура пропадна отпорни на површината на облоги е лесно да се чисти со бришејќи чисти, hosing исклучување, или едноставно користење на сапун и вода за тежок хаос.Совршено се вклопуваат, модерен стил, и издржливост сите поддржани од страна на Доживотна Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.