Моли mutt Внатрешна/Надворешна Куче Кревет Прекривки ги Покрие - Трајни & Перат
Свеж

Моли mutt Внатрешна/Надворешна Куче Кревет Прекривки ги Покрие - Трајни & Перат

DEN 917.28

Достапно е за нарачката

36" круг прекривки мерки 36" x 5" - одговара на средни и големи кучиња.работи со стариот постелнина, ќебиња и облека од околу вашата куќа спасува отпад од одржување на вашиот стар постелнина надвор од депонии.враќање на вашето куче е старо куче кревет, заштита на нивната мемориска пена кревет од носат и солза, и да додадете малку боја на гајба.мириса на тебе, така, тоа е и пријатна и удобна за кучиња, puppies, и мачки под исти услови - совршени за кучиња со проблемите со кои се смирена со вашиот мирис. 100-процентно памук, целосно zippered и gusseted за екстра стил и удобност.издржливи, машина перат, и пред-shrunk.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.