Ruacq 4 Парчиња Бања Прибор Хардвер Собата Мат Црна Нерѓосувачки Челик и Цинк Легура Модерна Ѕид Монтирани, 16-Инчен Крпа Бар, Тоалет Хартија Носителот, Крпа Прстен,Об?
Свеж

Ruacq 4 Парчиња Бања Прибор Хардвер Собата Мат Црна Нерѓосувачки Челик и Цинк Легура Модерна Ѕид Монтирани,

DEN 1224.00

Достапно е за нарачката

ЗАВРШУВАЊЕТО на : Мат црна доработка, современиот стил и практичен дизајн.Можете да ги инсталирате овие во вашата бања или кујна.Овие може да биде добро да се интегрира во вашата декорација стил.Мазни рабови се безбедни за вас и вашите деца и заштита од гребење.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие бања додатоци се направени од високо-квалитетни Нерѓосувачки Челик и Цинк Легура, рѓа-доказ во влажни услови.Покрај тоа, ние ги користиме еден лесен-за-чистење на кожата, што може да биде светло како нови.Ова ќе го направи вашата бања декорација изгледаат како нови.Тоа е лесно да се грижи и чистење, само избришете овие со сува крпа или сунѓер за cleani.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : скриени завртка дизајн на овие Ѕид-монтирани бања прибор овозможува на производот да биде цврсто фиксирани на ѕид.Пакетот вклучува сите монтажа додатоци потребни, инсталација дефиниција, навртки, подлога, дупчиња шрафцигер и упатство за користење.Тоа го прави да се инсталира оваа тоалетна хартија носителот брзо.ПОВЕЌЕ ИНСТАЛАЦИЈА НАСОКИ : На база на овие бања Хардверски додатоци дизајнирани со анти-ротација овозможи да се инсталира тоа хоризонтална, вертикална, или било кој степен сакате.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 16" Крпа Бар, Тоалет Хартија Носителот, Крпа Прстен и Облека Кука.Еден унифициран стил го прави вашата бања декорација интегрирани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.