Бања Хардвер Собата, Мат Црна Крпа Бар, Плоштад Стил Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик SUS304 Црна Бања Прибор Сет со 16 Бања Пешкир Багажник, Тоалетна Хартија Носителот
Свеж

Бања Хардвер Собата, Мат Црна Крпа Бар, Плоштад Стил Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик SUS304 Црна Бања Прибор

DEN 446.40

Достапно е за нарачката

Совршен 4 парчиња Бања Хардвер Собата : Оваа Бања Прибор сет вклучува 16 Инчи Мат Црна Крпа Бар,Тоалет Хартија Носителот и 2 Облека Куки.Бања пешкир бар во собата ќе се обезбеди еден допир на модерен дизајн за вашата бања и дома.Мазна Површина : нежен финиш штити од корозија и ' рѓа во влажна средина и го подобрува издржливост.Нема Остри Рабови на Црна Бања Додатоци во Собата,chamfering рабови се заштити телото од гребење.Лесен за инсталација : 4 парчиња крпа рек поставите доаѓа со Сокриени завртки дизајн & ѕид-поставена инсталација.ЕДНО парче НЕМА собрание е потребно,хардвер Монтажа опфатени со производот.Повеќе Функција : 16" мат црна крпа бар може да се користи за да ги зачувувате вашите крпи и изми облека, и 5.5" тоалетна хартија држач, се користат за тоалет трудови хоризонтално и вертикално, додека бања пешкир куки може да се користи за да се откажам бања пешкир, облека, костими за капење и сл.Тие може да се организира вашата бања со стилски додатоци за средена простори.ГОЛЕМИНА:Крпа Бар : 16"(L) x 2.95"(W)x 2"(D) инчи, Тоалетна хартија носителот : 6.5"(L) x 3.15" (W) x 2" (D) инчи , Крпа Куки : 2" (L) x 2.28" (W) x 2" (D) инчи.Помага за оптимизирање на вашите достапен простор и ја прикажува видливите предмети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.