BOFENG Метал Самостојна Крпа Рек Хром Модерна Washcloths Носителот на Сушење Багажник, Организаторот за Рака Крпи Бања Чување,Организација Веднаш до Када или Туш,тоалет и ?
Свеж

BOFENG Метал Самостојна Крпа Рек Хром Модерна Washcloths Носителот на Сушење Багажник, Организаторот за Рака

DEN 2114.40

Достапно е за нарачката

【Големина】17.52 x 8.27 x 33.86 инчи / должина x ширина x висина, со 2-барови држачот.Висат суви и влажни крпи посебно и не се допираат еден со друг.Тоа не само што може да се направи сува крпа брзо, но исто така да зачувате повеќе простор во вашиот тоалет!. 【Висок Квалитет】Направени од силен челик, силна, ќе не ' рѓа, стабилна, без проблеми на тресење или движење, и да обезбедат долг живот за секојдневна употреба. 【Мулти-функција】Две-слој дизајн, може да се користи за чување на пешкири во бањата, и може да се користи и да се исуши деликатна предмети или да прикаже јоргани.Изгледот е едноставна и стилски, и тоа може да се постави било каде во домот. 【Лесно да се Соберат】Нашите крпа рек доаѓа со собранието прирачник, кој ги содржи сите делови и алатки потребни за брзо собранието. 【Грижете се-бесплатна Услуга По продажбата】На BOFENG бренд овозможува од една година гаранција и бесплатна замена на делови.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.