XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Ѕид Монтирани Крпа Потоплите Електрично Загревани Двоен Слој Сушење Полици за Бања Нерѓосувачки Челик, 8 Барови Полиран 80 Вати,Д?
Свеж

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Ѕид Монтирани Крпа Потоплите Електрично Загревани Двоен Слој Сушење Полици

DEN 6823.68

Достапно е за нарачката

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење. [ЛЕСНО ДА ОПЕРАЦИЈА]Крпа потоплите не треба да биде комплицирано, па нашиов не.Ѕид-монтирани со врвца-се изгради во дизајнот, едноставно приклучете и потоплите ќе се постигне оптимална температура во 5-10 минути.Со 8 крпи барови ќе немаат проблем со наоѓање на доволно простор за пешкири и облека.Еден елегантен дизајн се направи да изгледа добро со поголемиот дел декорација стилови. [БИДЕ ПОБЛИСКУ ДО ЗДРАВСТВЕНИТЕ]Каже збогум на традиционалните крпа управување, добивање на овој иновативен електричен крпа потоплите за вашето семејство.Најдобро за отстранување на влага да се задржи вашата крпи или облека атмосфера обезбедување на здрава животна средина. [ГРИЖЕТЕ се СЛОБОДНИ ПО-ПРОДАЖБА]Крпа и фен рек мерки : 530x390x260mm.Доаѓа со чекор-по-чекор собранието на англиски јазик Прирачник за Корисникот.Ако имате било какви загриженост, ве молиме да бидат слободни да контакт.Оваа крпа потопол е поделена на приклучокот и hardwired.Приклучете : кабелот за напојување излегува од задната страна на вертикална цевка со приклучокот.Поврзување на напојување преку штекер.Hardwired : скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно.Без приклучок, кабелот за напојување е скриена внатре во wal. [ЗОШТО ТОА Е РАЗЛИЧНО]за Разлика од повеќето од алуминиум една, нашите крпа сушење рек направени од супериорен квалитет напредни 304 нерѓосувачки челик материјал се со лак финиш обезбеди долготрајна издржливост, лесно да се чисти и без rusting.Интелигентни постојана температура, целосно да се ослободи од прегревање случајност која се сигурни дека safeness, исто така, заштеда на енергија и заштеда на пари.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.