XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Електрични Крпа Потоплите Рек Бранеа Никел 304 од не ' Рѓосувачки Челик 10 Загрева Барови Крпа Сушење Рек Загрева УЛ Сертификат 29.5 x
Свеж

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Електрични Крпа Потоплите Рек Бранеа Никел 304 од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 9473.52

Достапно е за нарачката

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење. [Оваа крпа потопол е поделена на plug-in-и hardwire] (1) PLUG-IN : кабелот за Напојување со plug излегува од задната страна на вертикална цевка. (2) HARDWIRE : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно. [Технолошкиот Процес]Нерѓосувачки челик 10 цевки со брусен никел заврши.Додатоци на plug-in опција се вклучени.Достапни hardwired опција ако сакате да изберете hardwired опција,ве молиме да се купи hardwired комплет од нас. [РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ] : производи се произведени со супериорен стандарди за квалитет и изработка и се поддржани од страна на нашите ограничени доживотна гаранција.производите се под гаранција на оригинални потрошувачот да може набавувачот да бидат слободни на дефекти во материјалите или изработката.Ние ќе го замени БЕСПЛАТНО* на кој било производ или делови кои се докажува неисправни. [Брзо Греење]Откако вклучување на прекинувачот, баровите на загреан пешкир рек ќе се загрева во рок од 5 минути, на температура ќе биде постојано на 104-122℉ во рок од 30 минути (Тест внатрешна температура 68-69.8℉).Тој е дизајниран да работи 24 часа на ден.ѕид крпа потопол е одличен избор за тоалет, салон, кујна, спална соба, канцеларија, хотел итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.