Сонцето Семе Вита Prima Џуџе Хрчак Храна
Свеж

Сонцето Семе Вита Prima Џуџе Хрчак Храна

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Без додаден шеќер или меласа.Крцкава текстури се поттикне џвакање за стоматолошка здравствена поддршка.Без вештачки бои, вкусови, или конзерванси.Направени со нашата единствена храна богата мешавина на античките зрна.Збогатена со омега-3s & пробиотици за поддршка на здравјето на луѓето и варењето на храната.Големина : 2 Фунта (Пакување од 1) Како дел од семејството, добар квалитет на исхрана се исто толку важни за вашето домашно милениче, како што тоа е за остатокот од домаќинството.Тоа е причината зошто ние го направивме Вита Prima Џуџе Хрчак Храна да има сите основи за вашето домашно милениче да живеат среќни и хранети живот.Со витамин-утврдените пелети и мешавина на здрави житарици, зеленчук и овошје, Вита Prima ги има сите хранливи материи џуџе хрчаци треба, природни вкусови тие сакаат, и разновидноста на поттикнување на хранењето на нивните природни инстинкти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.