1/6 Скала Кукла Главата Скулптура Dustproof Се Прикаже Поле
Свеж

1/6 Скала Кукла Главата Скулптура Dustproof Се Прикаже Поле

DEN 846.24

Достапно е за нарачката

На 1/6 скала главата скулптури се прикаже поле не вклучува телото, главата и додатоци на кукла.Производот се користи високо-квалитетни акрилик.Тоа може да се користи за лик дизајн, играње на улоги, стил на дизајн, фотографија, сликарство, изложби и колекции, итн.Исклучителна изработка и живот дизајн, се обрне внимание на секој детал, светли бои и исклучителен изглед.Апликација-Овие реалистични кукли може да се користи за многу роботи, како што се уметност, сликарство, фотографија, DIY или едноставна наплата.Име : 1/6 скала модел оружје додатоци -Тежина : 0.3 kg Забелешка : Овој производ не содржи телото.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.