Techage PT815G, Plug-in, Пан Навалите Безбедносната Камера на Отворено, Автоматско Следење, 3MP, 360° Поглед, WiFi, 2 Пат Аудио, Боја Визија Ноќ со Рефлектори, IP66 Водоотпорен, SD Card/Cloud
Свеж

Techage PT815G, Plug-in, Пан Навалите Безбедносната Камера на Отворено, Автоматско Следење, 3MP, 360° Поглед,

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

Безбедносната камера отворено, Тоа може да пан објективот 355° хоризонтално или навалите тоа 90° вертикално да се заштити она што е важно од сите агли.Отворено безбедносни камери, 4 движење се активира со рефлектори кои ќе ви се види кој е таму во полна боја, дури и во текот на ноќта.Wifi wireless security камера, инстант сигнали на телефонот еднаш движење е откриен и автоматски патеки на движење на објектот.Камери за безбедност на безжични отворено, Изградена-во микрофони и звучници кои ќе ви ги предупреди натрапниците тие се на камерата од било каде.Куполата надзор камери, Компатибилен со ONVIF, тоа може да им овозможи ќе го поврзете со други NVR,NAS и 3 лица софтвер, како што се Сина, ирис, ispy, Tinycam итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.