eufy Безбедност Самостојна IndoorCam P24, 2К Безбедност Затворен Камера Pan & Навалување, Plug-in за Безбедност Затворен Камера со 32GB microSD Картичка, Човечки & Милениче ПИ, Гласове?
Свеж

eufy Безбедност Самостојна IndoorCam P24, 2К Безбедност Затворен Камера Pan & Навалување, Plug-in за Безбедност

DEN 1439.76

Достапно е за нарачката

Релевантни Снимки : На уредот ПИ одредува дали човекот или домашно милениче е присутен и само евиденција кога некој настан од интерес се случува.Клучот е во деталите : Приказ на секој настан во до 2К јасност (1080 P при користење на Home Kit) па ќе видите точно што се случува во вашиот дом.Smart Интеграција : Поврзете го вашиот Indoor Cam на Apple Home Kit (ве Молиме симнете нашиот Home Kit Упатството за Корисникот на информациите за производот подолу), Google Асистент, или Алекса за целосна контрола над вашиот надзор. (Home Kit достапни преку ажурирање.При отворање на Home Kit, корисниците мора да го додадете уредот во eufy Безбедност стан, а потоа заврши процес на активација.).Следи Акција : Кога движење е откриен камерата автоматски песни и ги следи движење на објектот.Пан објективот 360° хоризонтално или навалите тоа 96° вертикално за да добиете јасен преглед на целата соба.Да се комуницира Од Вашата Камера : се Зборува во реално време на секој кој поминува преку камерата е вграден во двонасочна аудио.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.