myQ Smart Гаража HD Камера - Wifi-От - myQ паметен Телефон Контролирана - двонасочна Аудио - Модел SGC1WCH, Бела
Свеж

myQ Smart Гаража HD Камера - Wifi-От - myQ паметен Телефон Контролирана - двонасочна Аудио - Модел SGC1WCH,

DEN 3599.76

Достапно е за нарачката

Само smart camera оптимизиран за гаража.Работи сам или додава снимено или видео во живо и движење известувања за било my Q поврзани гаражни врати поотворени.Гаража Клима Перформанси работи во екстремни климатски спектар на -4 да 122⁰F.Магнетни монтажа база со факултативниот лепило лесно придава на гаражни врати отварачки и полици.Лесно поставување Bluetooth брзо се поврзува со my Q стан за да ја видите снимката.Видео складирање опции на располагање со претплата за да се обезбеди додава слој на уверување кои што не се пропушти нешто. 2-начин аудио комуникација вклучува прилагодува јачината на звукот и способност да го вклучите или исклучите микрофонот преку my Q стан. 140⁰ широк агол камера со 1080p full HD видео. 360⁰ рачно прилагодливи видите преку вртливата на камерата леќи на камерата.Висок Динамички Опсег и Ноќ Визија за поголем квалитет на слика во висока/ниска светлина средини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.