Arenti 2К 5G WiFi Безбедносната Камера со 32G SD Картичка, INDOOR1S Дома Камера со Мобилен Стан, ПИ-Напојува Човечкото Движење Откривање Ноќ Визија, Приватност на Владата, двонас
Свеж

Arenti 2К 5G WiFi Безбедносната Камера со 32G SD Картичка, INDOOR1S Дома Камера со Мобилен Стан, ПИ-Напојува

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

Користење на елоксирани алуминиумски технологија, за да се постигнат совршен биланс помеѓу лесни и цврсти издржливост.Фото апарати може да биде автоматски се исклучува при користење на истата Wi-Fi со вашиот мобилен телефон. Подобрена ноќ визија режим ви овозможува да се види јасно во темнината, до 32ft/10m. ✅【 Full-duplex двонасочна Аудио и Алекса и Google Асистент поддршка】На INDOOR1 S home security камерата има Вграден Микрофон и звучник.Видеа може да се извезуваат во MP4 формат од SD-картичката.На бесплатен стан може да се симнете од Google Play/App Store.Подолго отколку повеќето други камери на пазарот.Поддршка времето за вклучување/исклучување на камерата.Можете удобно да лежи на вашиот тросед и да добиете пристап до вашата камера преку Алекса/Google.Тоа е компатибилен со FAT32 Микро SD картичка (се продава одделно) до 256 G. ✅【3 Месец Бесплатен Cloud Складирање & 180 Видео снимка】На INDOOR1 S дома камера поддршка 60-180 вториот снимање на видео.Вие исто така може да додадете членовите на вашето семејство за споделување на телефон стан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.