Надворешна Безбедносна Камера Wireless,1080P Home Security Камери Систем со 5V/0.5 Соларен Напојува Батерија,Движење Откривање,IP65 Водоотпорна,2-Начин Аудио,49ft Ноќ Визија,SD/Cloud Скл?
Свеж

Надворешна Безбедносна Камера Wireless,1080P Home Security Камери Систем со 5V/0.5 Соларен Напојува Батерија,Движење

DEN 1679.76

Достапно е за нарачката

, и можете да гледате во реално време видео од различни перспективи во Стан во исто време.Камерата помага да го следат вашиот дом во сите правци.5 соларен панел, оваа безбедносна камера поддржува речиси 180 дена непрекинато напојување (20 аларми/ден); на 9.Двонасочна АУДИО, КРИПТИРАНИ ИНФОРМАЦИИ за СКЛАДИРАЊЕ : Со вграден бучава-откажување звучници и микрофони, оваа безбедносна камера поддржува 2-начин аудио.Во помалку од 5 минути, вие можете да инсталирате и користите оваа камера.8 ft соларен панел кабел ви помага да го инсталирате речиси секаде, како што се гаража,двор, итн.Кога ноќта доаѓа, камерата автоматски ќе се префрлат на ноќ визија режим.AI СИМУЛАЦИЈА АЛГОРИТАМ , ПИР MOTION DETECTION : Ова безжична безбедност камерата поддржува човековите откривање.Можете да ги следите било натрапниците кои се скрши во вашиот дом, во реално време да спречи несакана луѓе.НОН-СТОП СОЛАРЕН, 100% ЖИЦА-СЛОБОДНО : Оваа батерија камера има вградено во 5200m Ah батерија.Камерата има IP65 водоотпорен сертификација, и температурата на работа опсег е -4°F до 122°F.Три 850nm инфраред ноќ визија светилки може да снимате видео јасно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.