Безжична Соларни Отворено Home Security WiFi Камера PTZ Полна Боја Визија Ноќ со Аудио,ПИР Движење Откривање на Алармот,64G SD Картичка,15000mAh Батерија,IP65 Времето Доказ,Сирената,
Свеж

Безжична Соларни Отворено Home Security WiFi Камера PTZ Полна Боја Визија Ноќ со Аудио,ПИР Движење Откривање

DEN 2399.76

Достапно е за нарачката

Споделување на безбедносни камери на отворено безжична со вашето семејство, мулти-кориснички видите во живо поток и снимаат клипови simultaneousl.Белата светлина е авто вклучи кога постои движење.И, исто така, може да се распоред кој период камера аларм/снимање.Ги вклучува сите се што ви треба. 【Човечкото Движење Откривање на Инстант Сигнализација распоред за аларм/снимање】Luovisee соларни дома камерата е изградена-во ПИР човековите-ПИ движење откривање технологија, која само се открива човековите се движи, се избегнува многу лажни сигнали се предизвикани од светлина промени, мавтајќи лисја, грешка лета, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.