Floodlight Камера Отворено, MEIKEE Smart WiFi 1080P Рефлектори Камера за Домашна Безбедност Систем со Power Plug, IP65 Водоотпорен, Ноќ Визија, Движење Откривање, Изградена-во Сирената о?
Свеж

Floodlight Камера Отворено, MEIKEE Smart WiFi 1080P Рефлектори Камера за Домашна Безбедност Систем со Power

DEN 1535.76

Достапно е за нарачката

【Центарот на ВНИМАНИЕТО & БЕЗБЕДНОСТ АЛАРМ】да се внимава на вашиот почетен на сите времиња.Безбедноста светлина со камера, опремена со 2 супер-светли рефлектори кои сјај 1100 lumens, снимање на видео и сирената алармот, 120° широк агол на гледање за да се осигура дека вие не пропуштајте нешто. 【2-НАЧИН АУДИО & MOTION DETECTION】безбедносната камера отворено со аудио има вграден микрофон и звучник, која ги поддржува реално време двонасочна аудио повиците.Можете да ја користите АПЛИКАЦИЈАТА за да ги предупреди натрапниците, блок посетителите на вратата, директно комуницираат со семејството или пријателите. 【ДЕН ИЛИ НОЌ, ДОЖД ИЛИ СЈАЈ】куќата камери функција на тешки IP65 водоотпорна домување да се заштити од прашина и дожд. 1080 P HD ноќ визија камера и инфраред Led диоди, авто ноќ визија, идеален за користење внатре/надвор.Светло до секој агол.Се плашиш исклучување на натрапниците или светне на начин, се заштитат вашиот имот против исчезнати без оглед на денот или ноќта. 【ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ & ИНСТАЛИРАТЕ】Нема потреба за тешко жици.Приклучок и да си Одат.Wi Fi поврзува, СТАН контрола.Позиција безбедносната камера систем каде што ви треба најмногу и нека floodlight cam не види guard нешто за вас.Добиете сигнали кога дома или далеку од било кој паметен уред (i Phone/Андроид) со IPC360 Дома во СТАН.Сигурен и совршен дом за безбедност решение. 【ЖИВОТ за ПОДДРШКА на КОРИСНИЦИТЕ】Ние го цениме вашиот шопинг искуство.Тремот светлина безбедност камерата поддржува 2-годишната гаранција и 30-ден квалитет се враќа.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга прв пат!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.