MyCare Лицето Маска (со Перат Капак) Топла, Ладна Облога Терапија, Природни Обновливи Помош за Мигрената, Напнатост, Стрес, Синус, Главоболка и Релаксација (Виолетова)
Свеж

MyCare Лицето Маска (со Перат Капак) Топла, Ладна Облога Терапија, Природни Обновливи Помош за Мигрената, Напнатост,

DEN 1202.40

Достапно е за нарачката

100% памук.Произведено во САД.МЕКА И ПРИЈАТНА - 100% Памук, од една страна, и Супер Мека Памучна на страна тоа е да се применат за да се насочени област.ОСТАНУВА ФЛЕКСИБИЛНИ - не замрзне солидна и е malleable време се користи за Удобно да се Поклонуваат на лицето форма.ИЗДРЖЛИВИ - Највисок квалитет на производството и рачно изработени со Нега во САД за долг живот на употреба.Се ЗАМРЗНЕ ИЛИ да се ЗАГРЕЕ ВО микровална печка - за саканиот и насочени Топла или Ладна олеснување бавно ќе се врати на собна температура правејќи го Безбедно да Спие со разлика од повеќето електрични производи.ОБНОВЛИВИ - Можат да се користат одново и одново за континуирано Олеснување и Опуштање се задржи во запечатен контејнер за складирање во комора за долг живот и да го имаат секогаш ладно третман подготвени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.