Глуждот на Ногата Ice Pack Заврши + Нога Големите Пети Мраз Пакети за Болка, за Обновливи Гел Ice Pack за Топла и Ладна Терапии
Свеж

Глуждот на Ногата Ice Pack Заврши + Нога Големите Пети Мраз Пакети за Болка, за Обновливи Гел Ice Pack за Топла

DEN 1200.00

Достапно е за нарачката

【Топла Одржува флексибилност кога се топли или ладни. 【Флексибилни и Обновливи Ладно Пакет】 : Ова ice pack заврши е направен од врвни материјали и стручно-одделение гел со лизга-за дизајн, удобно и разноврсна за повреди обновување. 【360° Покриеност Ладна Терапија】 : Tolaccea ладна терапија компресија ракав согласува да вашето тело совршено и обезбедува 360 степени на компресија терапија и 100% покриеност на третман област. 【Погоден за носене Ладно Пакет】 : Tolaccea ice pack ракав ефикасно ги поддржува и ги стабилизира повреди со вкупно мобилност кога го користите без лепенка или ремени. 【Уверение Безбеден и Целосно Гарантирана】Користење на топла или ладна облога е природен и ефективен начин за борба против воспаление и го промовира побрзо закрепнување.Згора на тоа, Tolaccea поддршка на корисниците тим дава по-продажбата на поддршка и услуги на клиентите низ целиот свет.Пораки со нас за ништо ќе се одговори навремено со задоволителни решенија.Глуждот на Ногата Ice Pack Заврши + Нога Големите Пети Мраз Пакети за Болка, за Обновливи Гел Ice Pack за Топла и Ладна Терапија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.