8Pcs Гел лак Поставите 4Pcs Сина Колекција 4Pcs Боја се Менува Гел лак Убавина Подароци Сет за Девојки, Жени
Свеж

8Pcs Гел лак Поставите 4Pcs Сина Колекција 4Pcs Боја се Менува Гел лак Убавина Подароци Сет за Девојки, Жени

DEN 263.52

Достапно е за нарачката

Пакет се Вклучени : Оваа група вклучува 4pcs сина серија бои гел лак,4pcs боја се менува гел лак.Тие се соодветни подарок за било кој празник или посебен настан,како што се роденден, празник, годишнина, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.