Cirque Бои Кул Blast - Светло Сино-Јоргованот Желе Светкава лак - Бонбони Грб Колекција - 0.37 Fl Мл (11 mL) - Вегетаријанци & Суровост-Бесплатно
Свеж

Cirque Бои Кул Blast - Светло Сино-Јоргованот Желе Светкава лак - Бонбони Грб Колекција - 0.37 Fl Мл (11 mL)

DEN 300.00

Достапно е за нарачката

Кул Експлозијата е светло сино-јоргованот желе лак со блескави светкава снегулки.Нетранспарентно во 2 капути.Cirque Бои високо-квалитетни желе полски е богата со боја, полн колор затемнетост во 2 капути, и има мазна долготрајни заврши.На полски нашата е вегетаријанци, животински производи произведени без суровост, не-токсични формула и 10-слободни.Употреба во врска со нашиот Holdfast База на Грб и Течни Ламинатни Горниот Слој на крајната траен маникир.Рачно изработени со гордост во мали серии во Бруклин, ЊУЈОРК.Сите Cirque Бои производи не-токсични, 10-бесплатно, вегетаријанци и суровост-слободни.Тие не содржат DBP (dibutyl phthalate), TPHP, toluene, xylene, етил tosylamide, camphor, формалдехид, формалдехид смола, parabens, и tert-butyl hydroperoxide.Секоја сенка е специјално формулиран за да се биде богат во боја и високо ниво на перформанси.Да ги користите во врска со нашиот Holdfast База на Грб и Течни Ламинатни Горниот Слој на крајната траен маникир.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ZOYA лак, Јордан
Свеж
ZOYA лак, Јордан
Достапно е за нарачката
DEN 240.00
Оценка на купувачите: