Капак и Лажица Одмор - Количка за Лесно Складирање| Против пролизгување base丨Utensils Капакот на Држачот со Храна-одделение 304 Нерѓосувачки Челик| Спречува Splatters Drips | Лес?
Свеж

Капак и Лажица Одмор - Количка за Лесно Складирање| Против пролизгување base丨Utensils Капакот на Држачот со

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

✔【 2-ВО-1 】 Лажица остатокот се вклопува различни големини на капаци, лажици, мешалки, и прибор за готвење, за да се задржи вашиот шалтери и stovetops чиста и уредна.Капакот на држачот е погодна за капаци до 34 cm/13.4 во, 3 kg/ 106 оз. ✔【 премиум квалитет 】 Нашето ново објавени Лажица одмор и Капакот на држачот е изработен од премиум 18/8 'рѓосувачки челик кој е анти-' рѓа, не-стап, не-корозивни и многу потрајни од 18/10 нерѓосувачки челик. ✔【 против пролизгување нозе 】Подобрување на стабилноста и да се избегне гребење шалтер(Може да биде лесно да се инсталира ако тоа паѓа надвор случајно). ✔【 нема потреба крило ореви 】 кој се одвојува за лесно чистење & Количка за лесно складирање & машина за миење Садови Безбедно. ✔【 живот 100% пари гаранција за враќање на 】 Ние сме убедени со квалитет и функција.Ако не сте задоволни со тоа, само да го испрати назад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.