Павилјон Подарок Компанијата Тоа е Мачки & Кучиња-Куче Лижеше На Лажица Тен Керамички Лажица Одмор, Мала, Беж
Свеж

Павилјон Подарок Компанијата Тоа е Мачки & Кучиња-Куче Лижеше На Лажица Тен Керамички Лажица Одмор, Мала, Беж

DEN 268.80

Достапно е за нарачката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : со Лажица одмор, безбедно спакувани во печатена отворен со кои се соочуваат поле, е направен од stoneware.ВО КУЌАТА ДИЗАЈН : Дизајниран од страна на Amylee Недели, "Куче Лижеше На Лажица" текст и придружни куче икона се и испечатени на врвот на лажица одмор.СОВРШЕН ЗА KINKI : Совршен за kinki на оние кои ја сакаат кучиња.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Миење со рака само со благ детергент.Не машина за миење садови безбедно.Не microwaveable.ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ : Чинии, вратата затки, и чаши во ист стил се исто така достапни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.