Рачно изработени Дрвена Лажица Остатокот Acacia Дрво Готвење Лажица Држачот за Шпоретот Врвот Шпатула Остатокот Кујна Utensil Остатокот Лажичка Остатокот Најдобри Лажи
Свеж

Рачно изработени Дрвена Лажица Остатокот Acacia Дрво Готвење Лажица Држачот за Шпоретот Врвот Шпатула Остатокот

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

100% ЗДРАВЈЕ : Ова е Чиста Acacia дрво и го направи Без лепак, ПВЦ или токсични завршува.НЕ се ЛИЗГА : Има 4 компјутери гумени нозе на дното за да помогне да се заштитат површини и да се спречи лажица остатокот од лизгање.НАЈДОБРИ ЛАЖИЦА ОСТАТОКОТ : Рака врежан од едно Парче на Acacia дрво од страна на нашите занаетчии.Користете само најдобро дрво за да ги направиме нашите служат плочи силни и долготрајни.МЕРЕЊА : 6" Должина x 4.7" со Ширина 0.8 инчи дебела, тоа е многу издржлив и совршена големина за секој шалтер.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ КУЈНСКИ ПОВРШИНИ : Обезбедува совршено место за одмор вашиот лажица или utensil да се спречи мензи во вашата кујна или трпезарија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.