OXO на Обучувачи Младата Хранење Лажица, Multipack , 4 Count (Пакување од 1)
Свеж

OXO на Обучувачи Младата Хранење Лажица, Multipack , 4 Count (Пакување од 1)

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Високи ѕидови се олесни scooping храна на прибор.Безбедна капаци се совршен за чување на храната свежа.Не се лизга пондерирана основи минимизира одлевање и зголемување на стабилноста.Nestable дизајн за лесно складирање. 100% пластика.BPA-, phthalate-и ПВЦ-слободни.Микробранова - и топ-управување со машина за миење садови безбедно.Погоден за деца на возраст од 6 месеци и нагоре.Сет вклучува : 7 мл.сад мерење 4" дијаметар x 2" H со капак.Сет вклучува : 12 мл.сад мерење 5" дијаметар x 2.5" H со капак.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.