Honbay 100pcs 10.5 см/4.13 инчен Мини Дрвени Spork Тестирање Вилушка Лажица Земање Лажица Десерт Лажица сладолед Лажица Мезе Лажица, за Еднократна употреба и Degradable
Свеж

Honbay 100pcs 10.5 см/4.13 инчен Мини Дрвени Spork Тестирање Вилушка Лажица Земање Лажица Десерт Лажица сладолед

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува : 100pcs мини дрвени sporks.Направен од висок квалитет на руската Birchwood, нема слој ниту хемиски заврши.Degradable, можете едноставно да го закопаат во вашиот двор, по употреба.Првиот избор за високо-квалитетен и здрав живот.Повеќенаменски : може да се користи во различни samplers, сладолед, јогурт, десерт, parfaits, mousses, puddings торта,овошје коцки, мезе и повеќе!.Количина : 100pcs Материјал : birchwood Големина : 10.5*2.5 cm/4.13*0.98 инчен добро полиран површината е сосема мазна.Силен и здрав.Совршен за голем број на samplers, сладолед, јогурт, десерт, parfaits, mousses, puddings торта,овошје коцки, мезе, и многу повеќе!Идеален лажица за земање мостри, роденден партии, угостителство настани, ресторани, свадба, излети или било кој повод.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.