НОВИ LON0167 80 Компјутери Супер Светло 3мм Сламена Шапка Сини LED Светилка Емитуваат Светлина Диоди DC 2.5-3.0 V(80 Компјутери Супер Светло 3мм Strohhut Blaue LED Lampe Leuchtdiode DC 2,5-3,0 V
Свеж

НОВИ LON0167 80 Компјутери Супер Светло 3мм Сламена Шапка Сини LED Светилка Емитуваат Светлина Диоди DC 2.5-3.0

DEN 216.48

Достапно е за нарачката

Име На Производ : Емитуваат Светлина Диоди;Материјал : Метал, Пластика.Емитира светла Боја : Сина;Напон : DC 2.5-3.0 V. Глава Големина(Приближно) : 5 x 3мм/ 0.2" x 0.12"(L*D);Pin Димензии (Прибл.) : 0.5 x 18mm / 0.02" x 07" (D * Макс.L)0.5 x 17mm/ 0.02" x 0.67"(D * Макс.L).Боја : Јасно, Сребрен Тон;Нето Тежина : 6g(Farbe : Klar, Silberton; Nettogewicht : 6 g.Пакет Содржина : 80(±2%) x Емитуваат Светлина Диоди(Packungsinhalt : 80 (± 2%) x Emittierende Диоди.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.