НОВИ LON0167 30 Компјутери Супер Светло 5mm Рамна Глава Сини LED Светилка Емитуваат Светлина Диоди DC 2.5 V-3V (30 stücke супер helle 5mm flachkopf blaue led lampe licht emittierende dioden dc 2,5 v-3 v
Свеж

НОВИ LON0167 30 Компјутери Супер Светло 5mm Рамна Глава Сини LED Светилка Емитуваат Светлина Диоди DC 2.5 V-3V

DEN 224.40

Достапно е за нарачката

Име На Производ : Емитуваат Светлина Диоди;Материјал : Метал, Пластика.Емитира светла Боја : Сина;Напон : DC 2.5-3.0 V. Глава Големина(Приближно) : 8 x 5mm/ 0.31" x 0.2"(L*D);Pin Димензии (Прибл.) : 0.47 x 15mm / 0.018" x 0.59" (D * Макс.L)x 0.47 17mm/ 0.018" x 0.67"(D * Макс.L).Боја : Јасно, Сребрен Тон;Нето Тежина : 8g(Farbe : Klar, Silberton; Nettogewicht : 8 g.Пакет Содржина : 30(±2%) x Емитуваат Светлина Диоди(Packungsinhalt : 30 (± 2%) x Emittierende Диоди.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.